Wycieczka do „Mandorii”

 
 Uczniowie klasy 2 b i 2c przed wejściem do parku rozrywki Mandorii6 października uczniowie klas II b i II c wraz z opiekunami wybrali się do parku rozrywki „Mandoria” w Rzgowie. Zachwyciła nas stylizacja tego miejsca na renesansowe miasto handlowe, w którą wkomponowane są nowoczesne atrakcje, a jest ich co niemiara. Oto niektóre z nich: karuzele, roller-coastery, sześciotorowa zjeżdżalnia, wirujący statek, ogromny figloraj, łódki na wodzie, ruchoma ławka, labirynt luster, strzelnica i wiele innych. Jednym słowem „dla każdego coś miłego”. Rzeczywiście bawią się tu świetnie nie tylko dzieci w różnym wieku, ale również dorośli. My również całkowicie poddaliśmy się urokowi tego miejsca. Dzieci z radością korzystały z dobrodziejstw „Miasta Przygód”. Czas spędzony w tym fantastycznym parku pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.
Beata Ciepłuch