Hej ho, hej ho do „Trójki” by się szło…

djęcie przedstawia wieloosobową grupę dzieci w strojach skrzatów, sportowych i tanecznych. Wśród dzieci są dwie dorosłe kobiety. W tle widnieje napis Warsztaty Artystyczne WSP 3. Wszyscy są uśmiechnięci.Słowa krasnoludkowej piosenki dość głośno wybrzmiały podczas czwartkowego spotkania z  przybyłymi do Trójki gośćmi. A były nimi przedszkolaki, które wkrótce rozpoczną naukę w klasach pierwszych oraz ich nauczycielki z przedszkola. Hala gimnastyczna zamieniła się w tym dniu w wielki plac zabaw.  Czekające na przybyłych atrakcje, poprzedziło krótkie wystąpienia pani dyrektor Beaty Wasiak- Grudzińskiej oraz pani wicedyrektor Małgorzaty Krajewskiej, które ciepło powitały przybyłych gości i w wyjątkowy sposób zaprosiły w mury naszej szkoły. Otwarcia części artystycznej dokonały  nasze sztandarowe zespoły taneczne Mażoretki, Ananasy i Ananaski.  Motywem przewodnim dalszego spotkania były zagubione krasnoludki, które po  chwilowych rozterkach przystąpiły, jak to one, do pracy.
Królewna Śnieżka( strój ufundowany przez Fundację Dobrych Serc Tak), pokierowała wszystkimi zadaniami. Były to: taneczne warsztaty z Ananasami i Mażoretkami,  tunel animacyjny, jabłkowy tor przeszkód,  zabawy z chustami, pomponami i wstążkami. Hulankom i swawolom dzieci towarzyszył uśmiech i okazywana głośno radość. A o to właśnie chodziło. Zabawę zakończył słodki poczęstunek. Każda grupa otrzymała również pamiątkowe medale i drobne upominki.  Głównymi organizatorami spotkania były panie: Joanna Syska i Monika Zaremba. W przygotowania włączyli się  również  inni nauczycieli i pracownicy administracyjni szkoły.  Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do „Trójki”. CZEKAMY NA WAS!

E. Garmada, E. Kossobudzka
 Link do zdjęć na fb