Dzień Pustej Klasy

Uczniowie klasy 1a w prezentujący tematyczne prace plastyczneUczniowie klasy 1a świętowali w piątek Dzień Pustej Klasy. Zamiast uczyć się tego dnia w murach szkolnych zaplanowali naukę w plenerze. Dzięki uprzejmości zarządcy Miejskiego Centrum Handlowego Stara Betoniarnia Spółka z o.o. Pana Rafała Różańskiego zajęcia odbywały się na terenie targowiska miejskiego (DZIĘKUJEMY!)? Pierwszoklasiści doświadczyli nauki wszystkimi zmysłami. Zdobywali nowe i utrwalali posiadane już wiadomości i umiejętności. Obserwowali, dotykali, płacili, ważyli, mierzyli, a na koniec wykazali się ogromną kreatywnością, tworząc bardzo pomysłowe prace plastyczne. Ten dzień dostarczył nam możliwości uważnej i radosnej obserwacji natury.

Edukacja terenowa, outdoorowa okazała się dla nas wszystkich wspaniałym czasem budowania relacji, odkrywania, doświadczania tego wszystkiego, co mamy na wyciągnięcie ręki. To był dzień inny niż wszystkie! Dziękujemy rodzicom Pani Dagmarze Zielińskiej i Pani Paulinie Ciećwierskiej, sprzedawcom stoisk targowych, a w sposób szczególny Panom: Stanisławowi Markiewiczowi i Tomaszowi Balcerzakowi za współpracę i upominki.

Dobrosława Bembenista