Świątecznie w Mandorii

Zdjęcie przedstawia wejście do Krainy Przygód - MandoriiW grudniowy ranek klasy IV wraz z wychowawcami: p. A. Golus, p. K.Majewską, p.A. Siedlecką, p. M.Kowalczyk i p. Ł.Rugiełem wybrały się do niezwykłego miejsca, aby poczuć magię świąt Bożego Narodzenia.
Mandoria – Miasto Przygód zamieniło się w grudniu w niezwykłą, zimową krainę pachnącą piernikami, rozgrzewającą herbatą i oczekujące na honorowego Gościa – Mikołaja i jego pomocników Elfów.
Na naszych głodnych emocji poszukiwaczy wrażeń czekały stałe atrakcje czyli liczne karuzele, zjeżdżalnie, rollercoastery czy gigantyczny lustrzany labirynt. Na pewno nie można było narzekać na brak wrażeń, a dodatkowa możliwość dekorowania pierników czy wysłania listu do Świętego Mikołaja dopełniła szczęścia uczestników.
Z Mandorii przywieźliśmy kolejne, tym razem świąteczne wspomnienia.
Katarzyna Majewska