Świąteczne rozstrzygnięcie konkursów

Uczniowie klas 4. z p. Śniechowską podczas rozdania nagród21 i 22 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie dwóch konkursów plastyczno – językowych z języka angielskiego.
Pierwszy z nich ” Christmas Card” dedykowany był uczniom klas pierwszych i czwartych. Zadaniem uczestników było wykonanie karty świątecznej i napisanie życzeń w języku angielskim.
Laureatami zostali:

Kl. 1
1 m Wojciech Lewandowski kl.1c
2 m Amelia Ludwiczak kl. 1c
3 m Alicja Paźgier kl. 1 a
Kl. 4
1 m Julia Lewandowska kl.4 b
1 m Małgorzata Żytkiewicz kl. 4c
2 m Zofia Owczarek kl. 4 c
2 m Mikołaj Płaszaj kl. 4 b
3 m Jagoda Trzcińska kl. 4 c
3 m Filip Dech kl. 4 c
Wyróżnieni zostali: Amelia Golus kl. 4 b , Piotr Kostuniak kl. 4 b.
Drugi konkurs “My family” skierowany był do uczniów klas piątych. Dzieci wykonywały pracę plastyczną przestawiając swoją rodzine i opisując ją w języku angielskim.

Nagrody otrzymali:
1 m Filip Borucki kl. 5 b
Zofia Jacczak kl. 5 c
2 m Maja Miler kl. 5 c
Natan Matusiak kl. 5 c
3 m Alicja Czuchońska kl. 5 d
Sandra Rusak kl. 5 c
Karolina Zygmunt kl. 5 d
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich trud włożony w tak piękne prace. Miło nam poinformować, że karty świąteczne zostały przekazane na kiermasz świąteczny i dochód z ich sprzedaży zasilił zbiórkę charytatywną. Konkurs organizowały panie: Agnieszka Golus, Sylwia Osmolak, Karolina Płaszaj, Agnieszka Śniechowska.
Wesołych świąt?
Karolina Płaszaj