Zwierzakoluby

Trzej uczniowie podczas spotkania z egzotycznymi zwierzętami - prezentujący węża8 marca uczniowie klasy 1a i 2a uczestniczyli w nietypowym spotkaniu. Pan Marcin Majda (Zwierzakoluby) zaprosił dzieci do wspólnego odkrywania niezwykłego świata egzotycznych zwierząt. Uczniowie z bliska mogli podziwiać gady, płazy i pająki. Poznali budowę tych zwierząt, tryb życia oraz wiele ciekawostek na ich temat. Pod czujnym okiem prowadzącego mieli możliwość dotknięcia wybranych okazów. W trakcie zajęć z ogromnym entuzjazmem i zaciekawieniem słuchali, zadawali wiele pytań, a przede wszystkim byli bardzo odważni. To nieszablonowe spotkanie wzbudziło wiele pozytywnych emocji, okazało się fantastyczną i bardzo ciekawą lekcją przyrody. Dziękujemy mamie Zuzi, Pani Paulinie Ciećwierskiej za pomysł i pomoc w realizacji przedsięwzięcia.
Dobrosława Bembenista
link do zdjęć na fb