Czekając na święta…

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci wracających z warsztatów wielkanocnych. W rękach trzymają kolorowe palemki.12 marca klasa 3b skorzystała z zaproszenia na warsztaty wielkanocne w Klubie Seniora “Parostatek”. Jak zwykle był to przemiły czas spotkania międzypokoleniowego. Święta Wilkanocne są niezwykle barwne i mają bogate tradycje. W głównej roli oczywiście jajko, stąd dzieci w artystyczny i twórczy sposób przyozdabiały przygotowane eksponaty. Następnie tworzyły piękne i barwne palemki wielkanocne. Pracy było co niemiara, ale i przyjemności moc. Na szczęście dobrą radą i pomocą służyli nam wytrwali i cierpliwi Seniorzy, a wzmacniała nas przepyszna herbatka i słodkości. Dziękujemy bardzo paniom: Kindze Gostyńskiej i Małgorzacie Burakowskiej za cieplutką gościnę i przygotowane materiały. Coś czujemy, że nie był to nasz ostatni raz. W miłe progi przecież zawsze chętnie się wraca.
A więc do zobaczenia!
Elżbieta Kossobudzka