Mój ulubieniec

Nagrodzeni uczniowie w towarzystwie p. Barbary Wichrowskiej i p. Karoliny Płaszaj25 października to nieformalny polski Dzień Kundelka. Wraz z p. Karoliną Płaszaj uznałyśmy, że to właśnie w tym dniu powinno odbyć się podsumowanie konkursu “Mój ulubieniec” i przekazanie karmy podopiecznym Animal G(h)ost. Uczniowie stworzyli piękne prace plastyczne przedstawiające wizerunki swoich pupili, co więcej, niektórzy napisali o nich wiersz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Oto oni:
Tuana Weronika Örüç kl.4c
Julian Ludwiczak kl. 4c
Wiktoria Chmielewska kl.4b
Julia Lewandowska kl. 4b
Mikołaj Płaszaj kl. 4b

Jednocześnie składamy gorące podziękowania tym wszystkim, którzy angażowali się w akcję zbiórki karmy dla czworonogów. Osoba o wielkim sercu – p. Barbara Wichrowska była z nami na uroczystym podsumowaniu akcji z dwoma podopiecznymi. Szczeniaki, które znajdują się na fotografiach, czekają na nowe, kochające domy. Dzień Kundelka stał się niebywałą okazją nie tylko do zabawy, ale również do uwrażliwienia dzieci na potrzeby zwierząt i niesienia pomocy potrzebującym czworonogom. Przypominamy również o wolontariacie!! Możesz pomóc pupilom z Animal G(h)ost wyprowadzając je na spacer. Zapraszamy do kontaktu.

Link do galerii na Facebooku

Małgorzata Dylewska