Apel klas 1-3

W mijającymUczniowie podczas występu, w tle dekoracja zimowa tygodniu odbył się w naszej szkole apel przygotowany przez klasy pierwsze  pt. „ZIMA, ZIMA, ZIMA”. W pięknej zimowej scenerii młodzi artyści zachęcali do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. Przekazali również wskazówki dotyczące prawidłowego ubierania się w okresie zimowym, a także przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych. 

Nie zabrakło także piosenek o tematyce zimowej. Dodatkową atrakcją był wspaniały taniec śnieżynek oraz sztuczny śnieg, który z wdziękiem rozsypywała wśród publiczności Pani Zima. Na koniec Panowie policjanci przypomnieli wszystkim obecnym, iż przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku jest niezbędne by było on wymarzonym , radosnym czasem zabaw na śniegu i lodzie.

                                                                                        Dobrosława Bembenista