Akcja Sprzątanie Świata – Polska 2023

Na zdjęciu uczniowie podczas akcji Sprzątanie Świata wraz z opiekunemW tym roku szkolnym uczniowie klas szóstych wraz z opiekunami włączyli się do Akcji Sprzątanie Świata – Polska 2023. Klasy: 6b i 6d sprzątały teren wzdłuż torów kolejowych od stadionu do ul. 18 Stycznia. Las przy ul. Płockiej i ul. Bierzewickiej był porządkowany przez uczniów z klas: 6a i 6c.
Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Nawet pogoda tego dnia sprzyjała naszej planecie oraz wszystkim uczestnikom Sprzątania Świata – Polska 2023.
Akcja ta zgodnie z tegorocznym hasłem kampanii-“Sprzątanie świata łączy ludzi“- zintegrowała nasze szkolne grupy, przyczyniła się do polepszenia jakości gostynińskiego środowiska oraz -co najważniejsze- uzmysłowiła nam wszystkim, że los Ziemi – naszego wspólnego domu – też zależy od nas i dlatego nie wolno przyrody zaśmiecać.

Link do galerii na Facebooku

Lena Kołaczkowska kl. 6d