Wyjazd do Sali Zabaw Fikołki w Płocku

Na zdjęciu dzieci siedzące przy stole przygotowujące posiłki ze zdrowych produktówDnia 25.09.2023 r. dzieci z klas IVa i IVb wyjechały na wycieczkę do Sali Zabaw Fikołki w Płocku. Po przybyciu na miejsce dzieciom zostały przypomniane zasady bezpiecznej zabawy. Pod opieką Pań tam pracujących podzielone na grupy dzieci udały się do wyznaczonych miejsc, tj. do sali z laserami oraz na warsztaty kulinarne, podczas których przygotowały pyszne i zdrowe kanapki. Uczennice i uczniowie pełni radości: biegali, skakali, zjeżdżali na zjeżdżalni i pontonach, wdrapywali się na konstrukcje, bawili się w basenie z piłkami… zabawie nie było końca. Wspólnie miło spędzony czas integrował uczniów, a zabawy na konstrukcji rozwijały ich ogólną sprawność fizyczną. Po udanej zabawie nie mogło zabraknąć wizyty w restauracji McDonald’s, w której dzieci samodzielnie zamawiały swoje jedzonko. Pełni wrażeń i doznań sensorycznych wróciliśmy do szkoły.
Agnieszka Lewandowska