Z humorem i przytupem!

Zdjęcie przedstawia dużą grupę dzieci w wakacyjnych strojach. Dzieci uczestniczą w Pokazie Mody Letniej.Dzisiaj uczniowie klas 0-3 zabawili się na Pokazie Mody Letniej. Na spacer po czerwonym dywanie zdecydowało się 27 osób. Uczestnicy, oprócz przemyślanej, czasami zabawnej, kreacji, przygotowali również krótką, autorską prezentację. Spośród odważnych kreatorów mody, jury, czyli zgromadzona publiczność, wybrało siedmioro laureatów. Wielkie Gratulacje! Jednakże wszyscy biorący udział otrzymali wielkie brawa i podziękowania za odwagę i kreatywność. Prowadzącymi imprezę byli: Oliwka Kaszewska, Adrianna Golus i Antoni Frydrysiak. Dobra robota! Było z humorem i przytupem!
Chyba “potupiemy” w przyszłym roku również po tym czerwonym dywanie.
Organizatorkami pokazu były panie: E. Banasiak, S. Osmolak, A. Kossobudzka i autorka powyższej relacji: E. Kossobudzka.