XXVI Mistrzostwa Powiatu „Piłkarskich 6”

Trzecie miejsce w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2011 i mł. Na zdjęciu uczestniczki turnieju.18 i 19 września na boisku „Orlik” MOSiR ul. Sportowa 1 w Gostyninie rozegrane zostały mistrzostwa powiatu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych rocznik 2011 i młodsi. Wyjątkowo pierwsi rywalizowali chłopcy. Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn, które rozlosowano do dwóch grup. W grupach graliśmy systemem „każdy z każdym”.
W naszej grupie znalazły się zespoły z Emilianowa, Zwolenia i Lucienia. Wygraliśmy kolejno dwa spotkania 8:0 i 3:2 oraz zremisowaliśmy z Lucieniem 1:1. W fazie finałowej, w pierwszym meczu, graliśmy z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 z Gostynina. Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany. Zespoły miały swoje okazje do zdobycia bramki, ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla „Trójki”. Ostatnie spotkanie turnieju, decydujące o kolejności, rozegraliśmy z drużyną Szkoły Podstawowej nr 5. Do końca meczu wynik pozostał bezbramkowy. Zdobyliśmy mistrzostwo powiatu i awans do zawodów rejonowych! Brawo! Nasi uczniowie wykazali się dużą determinacją, pokazując charakter, upór i dobrą grę.
 
Marek Michalak

Naszą szkołę reprezentowali: Jan Baprawski kl. 5b, Adam Bernaciak kl.5 b, Filip Frączak kl. 6c, Natan Matusiak kl. 6c, Szymon Matusiak kl. 6b, Marcel Waciński kl. 4b, Krzysztof Widzisz kl. 5b.
Opiekun: Marek Michalak.
Drugiego dnia grały dziewczęta. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny: SP Solec, SP Teodorów, SP 5 Gostynin oraz „Trójka”. Nasze uczennice zremisowały 1:1 z dziewczętami z Solca i SP 5 oraz przegrały 0:3 z Teodorowem. Ostatecznie zajęły trzecie miejsce. Brawo. Naszą szkołę reprezentowały: Antonina Baranowska kl. 5c, Agata Ciarka kl. 6a, Nikola Cichocka kl. 6b, Gabriela Matusiak kl. 6b, Oliwia Toruniewska kl.6b, Gabriela Leśniewska kl.6c, Amelia Parzęcka kl. 6c, Zofia Puternicka kl. 6c.
Opiekun: Witold Michalski.
Marek Michalak