NARODOWY TEST WIEDZY O SPORCIE

Zdjęcie przedstawia baner reklamowy Narodowego Testu Wiedzy o SporcieFundacja Druga Droga Mistrza ogłosiła Narodowy Test Wiedzy o Sporcie, który będzie zorganizowany w dwóch etapach.
Etap I obejmuje otwarty konkurs ogólnopolski i zostanie przeprowadzony formie testu on-line w dniach 15 września – 31 października 2023 r. Test jest podzielony na dwie grupy wiekowe – uczniowie młodsi (30 pytań) i uczniowie starsi (50 pytań). Na każdą odpowiedź jest 30 sek.
Test znajdziecie tutaj…
Etap II odbędzie się 17 listopada 2023 r. w Warszawie, w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego i będzie zawierał kolejne 30 i 50 pytań, a laureaci zostaną wyłonieni w obu grupach, miejsca 1-3.
Wszystkich chętnych zapraszamy do konkursu. Więcej informacji pod linkiem
POWODZENIA!!!
Joanna Syska