Wizyta w Łodzi

Uczniowie podczas zabaw edukacyjnych w Centrum Nauki i Techniki EC1- Ulica Żywiołów.W dniu 6.03.2024r. klasy 2b i 2c wybrały się na wycieczkę do Łodzi. Pierwszym punktem programu wycieczki była wizyta w Teatrze Lalkowym „Arlekin”. Oglądaliśmy spektakl pt ”Momo”. Jest to historia o złodziejach czasu i wrażliwej dziewczynce, która odzyskała dla ludzi skradziony im czas. Widowisko zrobiło na nas ogromne wrażenie. Zachwyciła scenografia, dźwięk, światła i efekty specjalne, a przede wszystkim perfekcyjna gra aktorów zastępujących lalkowych bohaterów. Następnie przejechaliśmy do Centrum Nauki i Techniki EC1- Ulica Żywiołów. Każdy znalazł tam coś dla siebie. Bezpieczna kolorowa, inspirująca przestrzeń zachęcała do samodzielnej eksploracji, wymyślania własnych wyzwań i zabawy. Na koniec uczestniczyliśmy w pokazie ognia- wir ognia i wiatru. W powrotnej drodze nie mogło zabraknąć wizyty w McDonald’s. To był udana wycieczka, która dostarczyła nam wiele wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Dziękujemy Firmie „Bantur” za organizację wycieczki.
Ewa Banasiak
lik do zdjęć fb