SZTUKA EMOCJI – październikowe zaskoczenie

Na zdjęciu prace plastyczne uczniówW bieżącym roku szkolnym nasza szkoła za sprawą koordynatorek Anety Bartosiak i Eweliny Balcerzak kontynuuje udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Sztuka Emocji. W II edycji będziemy wprowadzać uczniów w świat sztuki dzięki innym emocjom niż w ubiegłym roku. Emocje z którymi nasi uczniowie będą się mierzyć to: zaskoczenie, żal, zachwyt, zazdrość, odwaga, spokój, gniew i podziw.
Pierwszy miesiąc, druga emocja i pierwsze wyzwanie. Październikowe zaskoczenie- praca plastyczna. Uczniowie obejrzeli film „Co robić, gdy coś mnie zaskoczy?”, omówili emocje z nim związane oraz nauczyli się, jak radzić sobie w zaskakujących sytuacjach. Na zakończenie stworzyli prace plastyczne.
Aneta Bartosiak
Ewelina Balcerzak