Uczeń z pasją

Na zdjęciu uczeń z pucharem i dyplomemMiło nam donieść, że Szymon Jędrzejewski, uczeń klasy 7d Szkoły Podstawowej nr 3
w Gostyninie otrzymał z rąk Burmistrza Miasta Gostynina stypendium sportowe.
Szymon to nie tylko wspaniały uczeń osiągający celujące wyniki w nauce i zachowaniu, ale także doskonały zawodnik UKS „ Alfa” Gostynin. Tenis stołowy to dziedzina sportu, którą Szymon uprawia od wielu lat. To również jego wielka pasja. Pod czujnym okiem trenera, pana Arkadiusza Rutkowskiego, chłopiec startuje w wielu zawodach o zasięgu międzyszkolnym, powiatowym i ogólnopolskim zdobywając różne trofea i miejsca na podium. Ostatnim wielkim sukcesem Szymona było zdobycie złotego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Mazowsza oraz zajęcie II miejsca w Grand Prix Mazowsza.
Gratulujemy Szymonowi i jego Rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów.
Katarzyna Kowalska