Święto Poezji

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę i chłopca, uczestników rejonowego konkursu recytatorskiego.Dzisiaj w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie odbyły się rejonowe eliminacje konkursu recytatorskiego im. J. Korczaka “Pięknie być człowiekiem “. Wśród szesnastu uczniów klas 1-3 znaleźli się również reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3: Julia Kołodziejczak i Stanisław Huńko. Nasi deklamatorzy w brawurowym i niezwykle poetyckim stylu wykonali przygotowane utwory, a występ Stasia Huńko zyskał szczególne uznanie jury i zaszczytne pierwsze miejsce. Gratulacje dla wszystkich Recytatorów, Rodziców i Opiekunów. Podziękowania dla Organizatorów. To było wspaniałe Święto Poezji. Miało się wrażenie jakby świat na chwilę się zatrzymał…i był jakiś spokojniejszy, uważniejszy.
E.Kossobudzka