Święta w nas…

Zdjęcie finałowe wszystkich osób występujących w szkolnych Jasełkach 2022r. SP3 wraz z opiekunami.,,Niebo dziś pełne gwiazd
 I znowu blisko tak świąteczny czas
Każdy dzieckiem staje się
Jak w białym śnie
Wszyscy razem są
Kolejny rok płonie życzeń moc…”

21 i 22 grudnia taka atmosfera panowała w SP3. Wszystko za sprawą naszych uczniów, którzy wystąpili w szkolnych jasełkach. W tym roku połączyły swoje zdolności grupy: koła teatralnego, chóru szkolnego i mażoretek oraz dzieci z klas młodszych i starszych. Tak wiele talentów w jednym przedstawieniu sprawiło, że cała społeczność szkolna mogła odczuć jak ważny jest każdy z nas, każdy człowiek który nas ubogaca tym że jest. Jak dużo dobra i piękna można zbudować będąc razem. Po to przyszedł Jezus by nas tego nauczyć – bliskości z Bogiem i drugim człowiekiem. Dajmy się poprowadzić Bożej Miłości – tego życzę Wszystkim dzieciom i dorosłym.

,,Tak szybko mija każdy dzień Wiec zwolnij bieg, zatrzymaj się Niech cicha noc otuli cię Właśnie Tobie dziś podarować chcę ten anioła śpiew…”

Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu tegorocznych jasełek, szczególnie p. Monice Kowalczyk, p. Joannie Sysce, p. Romanowi Bartosiakowi. Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły, która nad nami czuwała i zachęcała do działania oraz zaproszonym Gościom, którzy poświęcając swój czas aby z nami być w tym szczególnym dniu pokazali, że społeczność Trójki jest dla nich ważna i bliska. Dziękujemy gostynińskiej Telewizji za przekazanie relacji i zdjęć osobom, które nie mogły obejrzeć jasełek na żywo, szczególnie dzieciom, które ostatnio bardzo chorują i rodzicom.

Monika Zaremba