Rodzice Dzieciom

Zdjęcie przedstawia występ rodziców z okazji Dnia DzieckaTegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole świętowaliśmy już 29 maja. Organizacją i przebiegiem tego dnia zajęła się Rada Rodziców i nauczyciele z naszej szkoły pod czujnym okiem pani wicedyrektor Małgorzaty Krajewskiej. Świętowanie rozpoczęto od przedstawienia dla dzieci w wykonaniu rodziców z klasy 1c. Zachwyt w oczach dzieci na widok swoich rodziców – aktorów nie ma równych. Doceniamy zaangażowanie rodziców, którzy potrafią zorganizować się i dużym dystansem do siebie, wcielić się z humorem w aktorskie role.

Kolejnym punktem, a zarazem atrakcją były gry i zabawy na boisku. Strefę zabaw zręcznościowych tworzyły: przeciąganie liny, hula- hop, wyścigi w workach, zabawy z chustą oraz gry rzutne. Ponadto warcaby, planszówki, klocki oraz bańki mydlane i malowanie twarzy dopełniało całości. W czasie trwania obchodów Dnia Dziecka uczniowie mieli zapewnioną watę cukrową, popcorn i lody. Nauczyciele wraz z rodzicami czuwali nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabaw. Pogoda w tym dniu była piękna i słoneczna. Było dużo radości, emocji płynących ze zdrowej rywalizacji i wspólnie spędzonego czasu.

Katarzyna Pruszyńska