Z wizytą u Pani Burmistrz

Uczniowie klasy 2 a podczas wizyty u Pani Burmistrz BurmistrzZ okazji zbliżającego się Dnia Dziecka rodzice uczniów klasy 2a przygotowali dla swoich pociech wyjątkowe niespodzianki.
Wczoraj, 28 maja uczestniczyliśmy w spotkaniu z Panią Burmistrz Agnieszką Korajczyk-Szyperską. Wizyta rozpoczęła się od powitania wszystkich w sali posiedzeń. Dzieci miały okazję zająć miejsca przy owalnych stołach i poczuć się jak prawdziwi radni podczas sesji. Jednak największą atrakcją spotkania był pobyt w gabinecie Pani Burmistrz.
 

Uczniowie z wielką uwagą i zainteresowaniem rozglądali się po wnętrzu. Szeptem wymieniali swoje spostrzeżenia i chętnie zasiadali w fotelu burmistrza. Po edukacyjnej wycieczce pełnej doświadczeń czekał nas słodki poczęstunek w Cukierni Wasiakowie.
W dniu dzisiejszym kolejne zaskoczenie, a to za sprawą przygotowanych nadzwyczajnych podarunków! Dla wszystkich nas były to dni pełne niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy!
Dobrosława Bembenista