Papierowa choinka

Na zdjęciu papierowe choinki laureatów konkursu.Tuż przed świętami, w bibliotece szkolnej, rozstrzygnięto konkurs dla uczniów klas 5 – 8 na najładniejszą choinkę. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej choinki z wycofanych podręczników i ozdobienie jej w dowolny, ciekawy sposób. Młodzi twórcy wykazali się niezwykłą kreatywnością, pomysłowością i dużym zaangażowaniem. Jury w składzie: p. wicedyrektor M. Krajewska, p. J. Wawrzyniak, p. A. Jabłońska, p. E. Słomińska wyłoniło laureatów:

I miejsce – Lena Kołaczkowska 5 d i Szymon Jędrzejewski 6 d

II miejsce – Natasza Trusińska 6 c, Natalia Nawrocka 5 d i Karolina Zygmunt 5 d

III miejsce – Nikola Wilczyńska 5 a, Amelia Szulczewska 8 e i Igor Guziński 8 e

Wyróżnieni zostali: Alicja Machała 5 d, Wiktoria Sobaszek 6 d, Maja Ćwiklińska 5 d, Lidia Frydrysiak 5 d, Feliks Sikorski 5 d, Marcel Radecki 5 d.

Wszystkie choinki zostały przekazane na szkolny Kiermasz Świąteczny, z którego dochód przeznaczony będzie na cel charytatywny.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli trud wykonania choinki!

Beata Dutkiewicz