MAŻORETKI ZATAŃCZYŁY NA 25 LECIU POWIATU

Na zdjęciu grupa Mażoretek podczas występuDnia 23 marca 2024 roku w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie MAŻORETKI LIBRA GOSTYNIN zatańczyły w ramach „Powiatowego Dnia dla dzieci i młodzieży z okazji 25 lecia Powiatu Gostynińskiego”.
W programie wydarzenia zaprezentowały się dwie solistki Alicja Baranowska z grupy Przedszkolaków i Weronika Rudzińska z grupy Seniorek. Ala zatańczyła własną choreografię do utworu Ayo Technology – 50 Cent, a Weronika Rudzińska – Mistrzyni Polski 2023 zatańczyła z pomponami choreografię Kamili Rzepieli – Drgas do muzyki Rock Prelude – Davida Garretta. Przedszkolaki zatańczyły do piosenki Barbie Girl zespołu Aqua, Kadetki do Clap Your Hands grupy Kungs, Juniorki do Waterfall Michaela Schulte &R3HAB a Seniorki do przepięknego utworu Two Steps From Hell – Evergreena Thomasa Bergersena.
Choreografie dla wszystkich formacji ułożyła Kamila Rzepiela – Drgas.
Koordynator zespołu
dr Joanna Renata Syska