MAŻORETKI UCZCIŁY 232. ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Mażoretki podczas obchodów 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 MajaMażoretki – uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie: Bogulska Łucja, Dymczak Wiktoria, Kowalska Oliwia, Myszkowska Oliwia, Reszkowska Julia, Rudzińska Weronika, Jacczak Zofia, Kołaczkowska Lena, Machała Alicja, Nawrocka Natalia, Bogulska Cecylia, Buława Amelia, Budzyńska Jagoda, Głowacka Amelia, Wichrowska Julia, Śmiałecka Nikola, Żytkiewicz Małgorzata – uczestniczyły w obchodach 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po nabożeństwie w kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła, po złożeniu kwiatów i wiązanek pod pomnikiem Jana Pawła II Mażoretki przeprowadziły wszystkich uczestników uroczystości ulicami Gostynina pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie delegacje złożyły kwiaty i wiązanki.
Film z przemarszu: https://youtu.be/6KKeA6t32a8
Joanna Renata Syska