Europejski Dzień Logopedy

Świąteczny i radosny Dzień logopedy w SP3

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy pani Wiola Szymańska, odwiedziła grupę “0a”.

Spotkanie miało radosny, czarujący słowem charakter. Odbyło sie pod hasłem “Wesołe wierszyki – łamiące języki”.
Pani logopeda zaprezentowała dzieciom utwory, które zawierały ” trudne słowa”.
Nasze wspaniałe przedszkolaki również przygotowały i recytowały wierszyki, które mogły ” połamać ich języki” 🙂.
Wszyscy otrzymali gromkie brawa, sprawdzane przez decybelomierz, który mierzył natężenie dźwięku.
Tego dnia wśród zaplanowanych atrakcji pojawiły się również zabawy, dzięki którym dzieci ćwiczyły sprawność chwytu, spostrzegawczość, myślenie przyczynowo – skutkowe.
Do wspaniałej zabawy dołączyli nasi goście: Pani Dyrektor Małgorzata Krajewska, Pani Luiza Lewandowska, które dzielnie współuczestniczyły w każdym zadaniu.

Wszystkie atrakcje były ciekawe i przyniosły uczestnikom wiele radości.
Dzieci otrzymały nagrody – niespodzianki ufundowane przez Panią Luizę Lewandowska – doradcę ubezpieczeniowego (EXIMA), za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Serdecznie dziękujemy Pani Wioli Szymańskiej, za przygotowanie cudownego spotkania, oraz paniom współorganizującym to wydarzenie: Pani Klaudii Godlewskiej, Pani Magdalenie Łuczak – Gawryłow, Pani Joannie Żebrowskiej za przygotowanie dekoracji.
Dzieciom grautulujemy perfekcyjnego przygotowania swoich ról:)

Urszula Justyńska