Dzień Rodziny w 2a

Dzisiaj miłość wyrażamy
Jak rodziców swych kochamy
Mamo tato kocham Was!
Z Wami mam wspaniały czas!💞
Zdjęcie przedstawia uczniów podczas występu . W tle kolorowy napis Rodzicom ozdobiony balonami.W dowód swojej wdzięczności, uczniowie klasy 2A zorganizowali dla swoich rodziców Dzień Rodziny. 19 czerwca pięknie udekorowana sala lekcyjna wypełniła się radosnymi głosami dzieci i dumnymi uśmiechami rodziców. Na początku spotkania dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Występ przed rodzicami wzbudzał silne emocje – trema była ogromna, ale… było warto. Rodzicom przyjemnie było usłyszeć słowa: Dziękuję. Przepraszam. Kocham.


Po części artystycznej dzieci wspólnie z rodzicami zasiedli do przygotowania kolorowych kanapek. Zadnie zostało wykonane doskonale, kreatywność i wyobraźnia tworzenia przerosła mistrzów. Kanapki były nie tylko smaczne i zdrowe, ale też pięknie ozdobione. Okazało się też, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. Co ważne, nawet największe niejadki zjadały swoją porcję z apetytem. W podziękowaniu rodzice przygotowali dla swoich pociech wyjątkową niespodziankę –wspólne puszczanie latawców. Zarówno dorośli jak i dzieci bawili się doskonale.
Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty było wyjątkową okazją do celebrowania rodzicielskiej miłości i zaangażowania. Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy zabrali ze sobą mnóstwo pozytywnych wspomnień oraz wzmacniających relacji rodzinnych.

Dobrosława Bembenista