XXV Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Na zdjęciu zespół "Trójki" z dyplomem i pucharem22 marca w hali sportowej MOSiR odbyły się zawody w halowej piłce nożnej chłopców w roczniku 2010 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się osiem szkół podstawowych, które rozlosowano do dwóch grup. W grupach graliśmy systemem „każdy z każdym”. W naszej grupie znalazły się zespoły z Białotarska, Lucienia i Sannik. Wygraliśmy wszystkie spotkania grupowe kolejno: 5:0, 3:1, 1:0. W fazie finałowej, w pierwszym meczu, graliśmy z uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 z Gostynina. Wynik pozostał nierozstrzygnięty.

Następną drużyną była „Jedynka”. Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany. Zespoły miały swoje okazje do zdobycia bramki, ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowo. Wynik ostatniego meczu zdecydował o zajęciu przez „Trójkę” II miejsca w całym turnieju. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Baprowski 4b, Adam Bernaciak 4b, Filip Frątczak 5c, Mikołaj Jaros 5b, Mikołaj Małachowski 5a, Natan Matusiak 5c, Szymon Matusiak 5b, Oliwier Michalski 5b, Marcel Waciński 3b, Maksymilian Zając 5c. Opiekun Marek Michalak.
Brawo!
Marek Michalak