„Wiele twarzy Aleksandra Fredry” – wyniki konkursu

Zdjęcie przedstawia plakat międzyszkolnego konkursu plastycznego "Wiele twarzy Aleksandra Fredry"29 maja odbyło się rozdanie nagród w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wiele twarzy Aleksandra Fredry”. Organizatorami konkursu była Biblioteka Pedagogiczna w Płocku Filia w Gostyninie i biblioteka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie. Spośród czterdziestu portretów jury nagrodziło dziewięć prac.

I miejsce – Weronika Lewandowska SP 3
II miejsce – Nadia Złakowska SP 3
III miejsce – Oliwia Czarnecka SP 1, Gabriela Górecka SP 1

Wyróżnienia: Julia Kożuchowska ZS-P, Hanna Balcerzak ZS-P, Lena Misztal SP 1, Maja Skrzyńska ZS-P, TuanaOruc SP 3.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Beata Dutkiewicz

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Gostyninie: https://fb.watch/kUE5Uwi0-d/