UWAGA, UWAGA :)

Reklama, i miejsce zbiórki "Talenciaków"„Trójka” przypomina Wam Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice oraz Nauczyciele, że nasza Szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji: “SZKOŁY pełne TALENTÓW”!!! SP3 jest już dawno zarejestrowana, stąd cały czas od 01 września możecie przekazywać szkole Talenciaki (specjalne kupony), które otrzymujecie w kasie Lidla po zrealizowaniu zakupów za minimum 50 zł, w tym przynajmniej 1 warzywo lub owoc. Wy przecież dobrze już to wszystko wiecie ? Kupony te możecie samodzielnie wprowadzić do sieci na konto Szkoły pod adresem: www.lidl.pl/szkoly – tam będą umieszczone wszystkie informacje, wystarczy tylko wyszukać Szkołę Podstawową nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie i przypisać kupon do szkoły. Możecie też zebrane kupony przynieść do Szkoły i umieścić w specjalnie do tego przeznaczonych skarbonkach.

Skrytki na Talenciaki mamy trzy i umieszczone są:
1) na półpiętrze łącznika, niedaleko pokoju nauczycielskiego,
2) przy szatni,
3) na skrzydle klas 1-3 i dzieci młodszych.
Talenciaki zbieramy do 05 listopada 2023r.
Zebrane w ten sposób kupony Szkoła może przeznaczyć na pomoce dydaktyczne, naukowe, sprzęt sportowy itp.
Każdy z Nas wie przecież, że wszystko to jest dla WAS DRODZY UCZNIOWIE!!! I na pewno zgodzicie się z tym, że nasza Szkoła naprawdę pełna jest TALENTÓW!
Liczymy na Was!!! I z góry Wam dziękujemy ?
Samorząd Uczniowski kl. IV-VIII: Ewa Doroszuk, Marta Czarnecka
Samorząd Uczniowski kl. I-III: Elżbieta Kossobudzka , Ewa Banasiak