Sprintem do Maratonu

Dzieci przedszkolne ma maratonie przedszkolaków.Środowy słoneczny poranek 31.05. b.r. stał pod znakiem biegów przedszkolaków z naszej szkoły. W Maratonie Przedszkolaków promującym aktywne spędzanie czasu wolnego przez najmłodszych udział wzięło blisko 90 dzieci. Wspólnie pokonały dystans 5400 m. Radość przedszkolaków była ogromna, ich uśmiech nieoceniony. Zdobycie medalu, pucharu, być może dla większości pierwszego, wiązało się z dużym przeżyciem. Na pewno wśród nich jest przyszły medalista, maratończyk i właśnie tu zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona. Gratulujemy wspaniałym biegaczom, a sponsorom: Szkolnemu Związkowi Sportowemu i Radzie Rodziców z SP3 dziękujemy.

Katarzyna Pruszyńska