Pomagamy

Zdjęcie przedstawia grupę uczniów wraz z wolontariuszem fundacji Animal Ghost stojących przed zapakowanym darami samochodemW miesiącach wrzesień – listopad, uczniowie klas I-III z SP 3 Gostynin, uczestniczyli w zbiórce karmy, kocyków i zabawek dla zwierząt, przebywających pod opieką fundacji Animal Ghost. Akcja charytatywna ma charakter cykliczny i odbywa się już od kilku lat. W ten sposób, pomagamy naszym małym braciom ze świata zwierząt i ich opiekunom. W tym roku również znalazła się wśród nas bardzo duża grupa miłośników zwierząt. Wszystkim, którzy otworzyli swoje serduszka: Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom, gorące podziękowania składają: opiekunowie Fundacji oraz organizatorzy akcji, panie: M. Korytkowska, E. Kossobudzka i S. Osmolak.

Elżbieta Kossobudzka