Misiowe świętowanie

Uczniowie klasy 2a i ich starsi koledzy prezentujący swoje plusze misie.W tym roku szkolnym uczniowie klasy 2a Dzień Misia świętowali w wyjątkowy sposób. Najpierw uczestniczyli w przedstawieniu przygotowanym przez Bibliotekę dla dzieci i młodzieży im. Stasia i Nel, zaś kolejnego dnia starsi uczniowie zaaranżowali dla nich moc misiowych atrakcji. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały fragmentów książki Czesława Janczarskiego „Nowi Przyjaciele Misia Uszatka”, układały puzzle, kolorowały obrazki. Przyjemnościom nie było końca. Na zakończenie spotkania ósmoklasiści przygotowali dla młodszych koleżanek i kolegów nagrodę-niespodziankę. Każdy uczestnik zabawy otrzymał słodkiego biszkoptowego Misia Lubisia.  Wszyscy wspólnie orzekli, że było to niebywałe „Misiowe świętowanie”. Dziękujemy wychowawcy i uczniom z klasy VIIIa za zaangażowanie, czekamy na kolejne wspólne wyzwania.
Dobrosława Bembenista