Frajdalandia

Sokolnik w otoczeniu dzieciW czwartek 27.04 (czwartek) dzieci z oddziału przedszkolnego 0A i 0B wybrały się na wycieczkę do Frajdalandii. Maluszki z obu grup z wielką radością wzięły udział w wyjeździe. Na miejscu było mnóstwo atrakcji, m. in. mini zoo, w którym dzieci miały możliwość zobaczyć strusie, konia, kucyka owce, alpaki oraz lamy. Odważne dzieci miały możliwość nakarmienia zwierzątek pyszną marchewką.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sokolnicze, gdzie dzieci z dużym przejęciem wysłuchały ciekawostek o jastrzębiach, sowach oraz orłach.
Było też mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu : dmuchańce, tyrolka, plac zabaw. Dzieciaczki miały możliwość spróbowania swoich sił pokonując trasę parku linowego oraz labiryntu.
Wszystkie atrakcje mieściły się na świeżym powietrzu nieopodal pięknego lasu na łonie natury.
Był to dla wszystkich bardzo udany wyjazd.

Magdalena Łuczak – Gawryłow