Chłopak pełen mocy – Łukasz Flejszer

Uczniowie podczas spotkania z p. Łukaszem Flejszerem ,w tle bohater dniaW dniu 1 października 2024 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z niezwykłym absolwentem naszej szkoły, który podzielił się z nami swoimi zainteresowaniami. Celem wydarzenia było pokazanie osoby, która udowodniła, że posiadanie marzenia jest pierwszym właściwym krokiem do jego spełnienia.
W pierwszej części spotkania pan Łukasz pokazał instrumenty muzyczne na których gra i tworzy swoją muzykę. W drugiej części ujawnił swój talent plastyczny preferując w swojej twórczości karykaturę. Opowiadał o technikach i etapach powstawania tych prac.

Następnie nasz gość skoncentrował się na aktywności fizycznej. Podkreślał znaczenie zdrowego stylu życia dla każdego człowieka. Przybliżył dyscyplinę sportu jaką jest rolkarstwo, wrotkarstwo i łyżwiarstwo. Aktywnie angażował dzieci do udziału w spotkanie pokazując różne elementy stroju i sprzętu sportowego. Miłym akcentem było nawiązanie do nauczycieli z naszej szkoły, którzy przyczynili się do rozwoju jego pasji. Mamy nadzieję, że to spotkanie zainspirowało i otworzyło drzwi naszym uczniom do rozwoju własnych zainteresowań i hobby.

Ewa Banasiak
Katarzyna Pruszyńska