Wielki sukces Ananasów

Grupa Ananasy wraz z opiekunami trzymająca dyplomy i statuetkę.Dnia 4.12.2022 r. we Włocławku odbył się Festiwal Tańca RUDOLF.
Zespół taneczny z SP3 w Gostyninie – Ananasy, zajął I miejsce w kategorii Street Dance (10-12 lat) styl taneczny, w którym wystąpiły Ananasy jest dla członków zespoły nowością. Ćwiczą go z wielkim zaangażowaniem, pod kierunkiem Tomasza Krajewskiego dopiero od trzech miesięcy.
Cieszymy się z sukcesu Ananasów tym bardziej, że młode tancerki startowały jako jedyne przedstawicielki  szkoły podstawowej, pozostałe zespoły należały do profesjonalnych szkół tańca.
Ananasy wystąpiły w składzie:
Natalia Iwańska
Adrianna Milczarek
Zuzanna Olbińska
Natalia Kieszkowska
Julia Wichrowska
Wiktoria Cmielecka
Amelia Golus
Paulina Dziubała
Wiktoria Kujawowicz
Zofia Owczarek
Agata Winnicka
Hanna Stańczak
Gabrysia Pasikowska
Maja Rękawiecka
Małgorzata Żytkiewicz
Barbara Brudnicka
Emilia Nowicka

Wielkie podziękowania należą się rodzicom Ananasów-  zaangażowanie w rozwój dzieci pomoc w realizacji marzeń zespołu są ogromne!

Sylwia Osmolak