Szanowni Państwo,
przypominamy, że trwają zapisy do świetlicy szkolnej.
Są do pobrania w sekretariacie oraz ze strony internetowej szkoły
KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY
na rok szkolny 2026/2027.
Wypełnione karty należy złożyć do 18 czerwca br. (czwartek) w sekretariacie szkoły lub w świetlicy głównej (sala nr 11).
Lista dzieci zakwalifikowanych do świetlicy będzie dostępna 24 czerwca br.













