XXVI Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Na zdjęciu drużyna chłopców w piłce nożne wraz z opiekunem15 listopada w hali sportowej MOSiR odbyły się zawody w halowej piłce nożnej chłopców w roczniku 2011 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się dziesięć szkół podstawowych, które rozlosowano do trzech grup. W grupach graliśmy systemem „każdy z każdym”. W naszej grupie znalazły się zespoły z Pacyny i Lucienia. Wygraliśmy wszystkie spotkania grupowe kolejno: 4:0, 3:0. W fazie finałowej, w pierwszym meczu, graliśmy z uczniami z „Jedynki”. Wygraliśmy 4:0. Następną drużyną była Szkoła Podstawowa w Zwoleniu. Mecz był bardzo emocjonujący, ostatecznie wygraliśmy 2:1. Zdobyliśmy mistrzostwo powiatu w halowej piłce nożnej. Brawo! Naszą szkołę reprezentowali: Jan Baprawski 5b, Filip Frątczak 6c, Natan Matusiak 6c, Szymon Matusiak 6b, Oliwier Michalski 6b, Fabian Rękawiecki 5c, Marcel Waciński 4b, Widzisz Krzysztof 5b, Opiekun Marek Michalak.
Marek Michalak