WOŚP w SP3

Cała społeczność szkolna na koncercie z okazji WOŚP

Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że Nasza Szkoła po raz kolejny przekroczyła najśmielsze oczekiwania. To się Nam nawet nie śniło. W akcji pt. „Gramy z WOŚP” zebraliśmy łączną kwotę dla tej organizacji w wysokości 8.002,18 PLN. Z tej okazji pragniemy podziękować wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, którzy przyczynili się do tego wielkiego sukcesu.

Dnia 11.01.2023 odbył się wyjątkowy koncert zespołu „Monofobia” z Płocka. Na naszej scenie wystąpiły zespoły taneczne „Ananasy” i „Mażoretki”. Odbyły się solowe występy taneczne, które zaprezentowały nasze uczennice Antonina Dalkowska z klasy 8f i Weronika Rudzińska z klasy 8c.
O doznania wokalne zadbały uczennice Natasza Trusińska z klasy 6c oraz Wiktoria Torno z klasy 7a. Fantastyczny pokaz kapkowania piłki zaprezentowali Michał Bartos, Wiktor Sobiecki, Mateusz Bartnicki oraz Jakub Radecki. Po każdej części pokazowej odbywały się licytacje, którym towarzyszyli wolontariusze. W przerwach odbywał się kiermasz „WOŚPowych” babeczek upieczonych przez chętnych uczniów, nauczycieli i rodziców.
W całym wydarzeniu towarzyszyli nam zaproszeni goście, Państwo Agnieszka i Michał Bartosiak, którzy zostali oddelegowani przez Muzeum Ziemi Gostynińskiej w organizacji – oddział Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Przywieźli nam zestawy do licytacji ofiarowane właśnie przez MMP. Pani Agnieszka jest również główną sztabową wydarzeń WOŚP w Gostyninie Sztab WOŚP Gostynin.
Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY! Jesteście wielcy!
Ceremonię poprowadziły uczennice:
Przewodnicząca szkoły Hanna Błaszczyk
Zastępczyni przewodniczącej szkoły Zuzanna Lachowicz
 
Iwona Markus
Mateusz Lewandowski
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas 4-8