W hołdzie Konstytucji 3 Maja

Uczennice podczas występu.Z wielkim zaangażowaniem nasi uczniowie wzięli udział w obchodach 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Uroczystości odbyły się przy nowo odsłoniętym pomniku upamiętniającym to wydarzenie. Nasi uczniowie uświetnili je swoim występem wokalnym, wykonując pieśni patriotyczne, które w piękny i podniosły sposób oddały ducha tamtych chwil. W obchodach uczestniczył również poczet sztandarowy szkoły oraz dyrekcja, podkreślając rangę i uroczysty charakter wydarzenia.
To był czas pełen refleksji, patriotyzmu i wspólnego świętowania. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej społeczności.
Niech pamięć o tych wydarzeniach umacnia w nas szacunek do historii i miłość do Ojczyzny.
D. Bembenista