Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Scena z królewskiego balu (uczennice z klas 4-6 w roli księżniczek oraz kl. 8 w roli macochy i Herolda)Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2022 r. uczniowie z Koła Teatralnego naszej szkoły wystawili w wersji uwspółcześnionej spektakl teatralny pt. “Kopciuszek”. Przedstawienie było grane trzykrotnie dla każdej grupy wiekowej.

Artyści, w których wcielili się uczniowie klas 4-8, wiernie oddali realia epoki. Byli ucharakteryzowani i posługiwali się językiem charakterystycznym dla odległych czasów. Wszyscy pięknie przygotowali się do swoich ról. Bardzo dziękujemy dzieciom i młodzieży za zaangażowanie. Na zakończenie przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego złożył wszystkim pracownikom szkoły życzenia z okazji Ich Święta. Opiekę nad całością sprawowali nauczyciele Monika Zaremba i Monika Kowalczyk.

Monika Zaremba