Sztuka łączy wszystkich

Na zdjęciu rodzice z dziećmi z grupy "Zajączki" siedzący przy stolikach podczas warsztatów.Czasem tak niewiele daje tak dużo…”

Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, choinki – to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby w grupie „Zajączki” zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy warsztaty, na które zaprosiliśmy rodziców.
Celem warsztatów było wspólne wykonanie ozdób świątecznych na kiermasz w naszej szkole. Rodzice i dzieci z zapałem wykonali ozdoby: choinki, bombki, krasnale, gwiazdy oraz kartki świąteczne. Wszyscy wykazali się przy tym wielką pomysłowością i kreatywnością. Był to mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Tym samym wykonaliśmy zadanie 6 modułu III z projektu „Z kulturą mi do twarzy”.

Katarzyna Pruszyńska