Szkolny konkurs plastyczny „Stroik Wielkanocny” rozstrzygnięty

Na zdjęciu nagrody wraz z dyplomami dla nagrodzonych.Tradycji i zwyczajów wielkanocnych jest wiele ale do ważniejszych w naszej szkole należy coroczny konkurs na stroik wielkanocny dla klas szóstych. Wszyscy uczniowie podczas lekcji plastyki tworzyli te ozdoby wielkanocne z wybranych przez siebie materiałów i technik. Jedynym ograniczeniem była wyobraźnia. Tej uczniom szóstoklasistom nie zabrakło. Zajączki, kurczaczki, jajeczka, kwiaty, owieczki, zdobiły w niezliczonych kompozycjach przepiękne stroiki.
Niezwykła uroda licznie wykonanych wielkanocnych ozdób sprawiła jury ( Pani Dorota Augustyniak, Pani Anna Osmałek i Pani Joanna Wawrzyniak ) miało ogromny problem w wyłonieniu zwycięzców. Do tego stopnia jury doznało oczarowania pracami, że wyłoniono aż siedmiu laureatów.

Oto lista zwycięzców:
Miejsce pierwsze – Dominik Gabryel z klasy 6A
Miejsce drugie – Nadia Piechocka z klasy 6B
Miejsce trzecie – Marcel Radecki z klasy 6 D
Wyróżnienia
Lena Półchłopek z klasy 6 A
Antonina Grefka z klasy 6 B
Amelia Wichlińska z klasy 6 A
Filip Frątczak z klasy 6 C
 
Laureaci otrzymali dyplomy, gratulacje oraz upominki ufundowane przez nauczycielkę plastyki.
Joanna Wawrzyniak