“Niebo–ziemi, niebu–ziemia”

Uczniowie klas II podczas występu dla rodzicówUczniowie klas II pod opieką swoich wychowawczyń: pani Ewy Banasiak, pani Dobrosławy Bembenisty i pani Beaty Ciepłuch przygotowali dla rodziców przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej. Uroczystość odbyła się 20 grudnia w godzinach popołudniowych. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy, które w pięknych strojach, z zaangażowaniem odegrały historię narodzenia Pana Jezusa. Brzmienie dziecięcych głosów śpiewających piękne kolędy i pastorałki wprowadziło wszystkich w cudowny świąteczny nastrój. Boże Narodzenie to czas miłości, refleksji, zadumy, radości. Twarze wzruszonych rodziców odzwierciedlały wszystkie te emocje. Występ był ogromnym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i zaproszonych osób. Wywołał podniosły nastrój i rodzinną atmosferę. Gromkie brawa, które rozległy się po jego zakończeniu były najlepszym dowodem na to że „jasełka” to jedno z najpiękniejszych, szkolnych przedstawień mające głęboką, duchową wartość i znaczenie.

Beata Ciepłuch
Link do zdjęć na fb