Nie tylko akademia…

Na zdjęciu dekoracja patriotyczna wykonana przez klasę 8e10 listopada szkolna społeczność uczestniczyła w uroczystości przybliżającej fragment historii Polski – moment odzyskania utraconej wolności. Dopełnieniem szkolnych obchodów Święta Niepodległości był konkurs na klasową gazetkę ścienną z okazji 11 listopada.
Dekoracje w salach lekcyjnych zostały ocenione przez komisję w składzie:
przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego – Zuzanna Lachowicz, Malwina Komorowska
przedstawiciel Rady Pedagogicznej – p. Dorota Augustyniak
przedstawiciel Rady Rodziców – p. Dominika Kostun
 

Przy ocenie jury wzięło pod uwagę:
– zgodność z tematem,
– pomysłowość, oryginalność,
– estetykę wykonania,
– widoczny wkład pracy.
 
Wśród wielu pięknych dekoracji wyróżniły się trzy:
I miejsce – klasa 8e (sala nr 10)
II miejsce – klasa 6a (sala nr 24)
III miejsce – klasa 4a (sala nr 20)
 
Dziękujemy wszystkim klasom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że podjęte działania pomogły młodym ludziom zrozumieć, że dziś doświadczamy niezwykłego dobrodziejstwa – czasu bez wojny i zniewolenia.
 
Agnieszka Siedlecka