Nasza szkoła bierze udział w akcji: “SZKOŁY pełne TALENTÓW”

Zdjęcie przedstawia plakat firmy Lidl, która jest organizatorem zbiórki Talenciaków, kuponów, które każdy może otrzymać przy kasie w sklepie. Kupony zbierają chętne szkoły.?Robisz zakupy w Lidlu? Weź dla Trójki Talenciaka ?
Nasza szkoła bierze udział w akcji: “SZKOŁY pełne TALENTÓW”
Drodzy Rodzice, Uczniowie, pracownicy Szkoły,
Trójka jest już zarejestrowana, możecie przekazywać szkole Talenciaków (specjalnych kuponów), które otrzymujecie w kasie Lidla po zrealizowaniu zakupów.

Kupony te możecie samodzielnie wprowadzić do sieci na konto Szkoły pod adresem: www.lidl.pl/szkoly tam będą umieszczone wszystkie informacje, wystarczy tylko wyszukać Szkołę Podstawową nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie i przypisać kupon do szkoły.
Możecie też zebrane kupony przynieść do nas do szkoły i umieścić w specjalnie do tego przeznaczonych skarbonkach. Skrytki na Talenciaki mamy trzy i umieszczone są:
?na półpiętrze łącznika, niedaleko pokoju nauczycielskiego,
?przy szatni
?na skrzydle klas 1-3 i dzieci młodszych

Talenciaki zbieramy do 20 listopada 2022 r.
Zebrane w ten sposób kupony Szkoły mogą przeznaczyć na sprzęt szkolny: pomoce dydaktyczne, naukowe, sprzęt sportowy ipt.
W osobnym poście przedstawimy fotorelację z tego jaki sprzęt uda nam się pozyskać dzięki Waszej i nas wszystkich współpracy przy zbieraniu kuponów.
To wszystko jest dla naszych Dzieci, bo nasza szkoła naprawdę pełna jest TALENTÓW.
Dziękujemy!!!

Samorząd Uczniowski klas 4-8