Mażoretki zakręcone na taniec

Mażoretki na ogólnopolskim konkursie Zakręceni na taniecMażoretki LIBRA Gostynin wzięły udział w ogólnopolskim konkursie ZAKRECENI NA TANIEC, który odbył się 27 marca 2023 roku w Gostyninie.I miejsce zdobyła Weronika Rudzińska w kategorii solo inne formy & jazz &modern& show dance 13-14 lat prezentując choreografię pt. Floor. Bogulska Łucja, Myszkowska Oliwia, Rudzińska Weronika z grupą absolwentek naszej szkoły zajęły I miejsce w mini formacjach, formacjach latino & Mażoretki powyżej 16 lat. Dziewczęta zatańczyły do utworu Artemis Lindsey Stirling.

Kadetki wywalczyły nagrodę specjalną – misia koalę i zdobyły III miejsce  w kategorii disco dance & inne formy & Mażoretki 10 -12 lat. Bogulska Cecylia, Budzyńska Jagoda, Buława Amelia, Dalanek Michalina, Filipiak Julia, Głowacka Amelia, Jabłońska Alicja, Kaźmierczak Maja, Rękawiecka maja, Romańska Hanna, Śmiałecka Nikola, Trzcińska Natalia, Wichrowska Julia, Wilińska Adrianna, Żytkiewicz Małgorzata zatańczyły choreografie do utworu I see love Ft. Joe Jonas (Jonas Blue).
Juniorki młodsze: Jacczak Zofia, Jędrzejczak Amelia, Kołaczkowska Lena, Machała Alicja, Nawrocka Natalia, Parzęcka Amelia, Stańczak Katarzyna, Wilczyńska Nikola zajęły III miejsce w kategorii formacje, show dance & Mażoretki 10-12 lat. Dziewczęta zatańczyły układ taneczny z buławami do utworu Rumors (R3HAB x Sofia Carson).
Juniorki starsze: Dymczak Wiktoria, Szynkielewska Julia, Witkowska Lena, Zielińska Zuzia zajęły III miejsce w grupie disco dance & Mażoretki 13-15 lat. Choreografię zaprezentowały do piosenki Sia – Move Your Body.
Wszystkie choreografie ułożyła Kamila Rzepiela-Drgas. Wielkie gratulacje dla wszystkich Mażoretek i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.
Joanna Syska