MAŻORETKI I MATKI LIBRA GOSTYNIN NOMINOWANE NA MISTRZOSTWA POLSKI TAŃCA MAŻORETKOWEGO!!!!

Juniorki podczas wręczania nagród w XI Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Zachodniej w GórzeW sobotę 22.04.2023 odbyły się XI Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Zachodniej w Górze. Gostynin reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte. Na scenie debiutowała solistka Weronika Rudzińska z klasy VIIIc zajmując II miejsce. W grupie seniorek zespołu LIBRA, które zajęły II miejsce zatańczyły: Bogulska Łucja, Kowalska Oliwia, Myszkowska Oliwia, Rudzińska Weronika. Grupa juniorek zajęła I miejsce, a w układzie wystąpiły: Badena Hanna, Dymczak Wiktoria, Sikora Amelia Sobecka Agata, Szynkielewska Julia, Witkowska Lena, Zielińska Zuzanna. Wszystkie startujące grupy i tancerki w klasyfikacji końcowej uzyskały awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 19-21 maja 2023 roku w Kędzierzynie Koźlu. Mażoretki (seniorki i juniorki) wystartują w konkurencji „buława formacje”-scena, a Weronika zatańczy w grupie solo pom pom juniorki. Gratuluję wszystkim tancerkom i bardzo dziękuję za walkę i pozytywne emocje na scenie! Zapraszamy do obejrzenia występów https://www.youtube.com/watch?v=vPJdkEhrNlI&ab_channel

Koordynator Zespołu Joanna Renata Syska