Jak zabawa, to zabawa!

Zdjęcie przedstawia dużą grupę dzieci na balu noworocznym. Wszystkie dzieci są w różnobarwnych strojach.W środę, 7 lutego, dzieci z klas młodszych z SP3 Gostynin bawiły się na balu noworocznym. Były węże, kordony, aerobic, przechodzenie pod ruchomą liną, a to wszystko w rytmie super przebojów serwowanych przez DJ-a. Atmosferę tworzył również barwny wystrój sali i migające światła. Wiele tańców prowadzonych było przez dziewczynki z klas starszych, niektóre dzielnie inicjowali rodzice i nauczyciele. A stroje? No cóż tutaj wszyscy pofolgowali nieograniczonej fantazji. I super, różnorodność jest ok. W przerwach od tanecznych szaleństw, dzieci posilały się w pięknie przystrojonych salach, pod opieką rodziców. Kiedy zabrzmiał ostatni przebój, zrobiło się jakoś żal i smutno, że to już koniec. Bal za nami, ale przecież jeszcze wiele super atrakcji przed nami. I na pewno też dostarczą mnóstwo przygód i radości.
 
E. Kossobudzka, E. Banasiak