Gostynin… jak Wszyscy, to i MY !!!

Na zdjęciu pismo z oficjalnego przekazania zebranej kwoty pieniężnej przez "Trójkę" na rzecz podopiecznych Animal G(h)ostSamorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie zorganizował i przeprowadził zbiórkę pieniędzy na Animal G(h)ost. Datki na Fundację były zbierane podczas przerw i lekcji w Naszej Szkole, jak i podczas dyskoteki Andrzejkowej. Nasze Uczennice w trakcie zabawy prowadziły bufet z ciastami, przekąskami i napojami, a cały utarg został przekazany podopiecznym Animal G(h)ost.
Dzięki cudownej postawie i hojności Naszych Szanownych Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Niepedagogicznych udało się zebrać kwotę pieniężną w wysokości 2 440,66 zł, którą przekazaliśmy na ręce Pani Barbary Wichrowskiej.
Pamiętajmy, warto pomagać i dobrze być pozytywnym:)
Animal G(h)ost, całym sercem jesteśmy z Wami i Waszymi Czworonożnymi Podopiecznymi!
Animal G(h)ost, to nie koniec…
 
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego SP3
Ewa Doroszuk
Marta Czarnecka