W miniony piątek uczniowie klasy pierwszej b mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu. Naszą klasę odwiedziła mama jednego z uczniów, która pracuje w na co dzień w Hodowli Nasion w Strzelcach. Pani Ola opowiedziała dzieciom o swojej pracy oraz o tym, jak wygląda proces uprawy roślin od małego nasionka aż po dorosłą roślinę. Uczniowie dowiedzieli się jak ważne są odpowiednie warunki, takie jak gleba, woda ,światło. Największe zainteresowanie wzbudziły przyniesione przez panią różne nasiona, które dzieci mogły obejrzeć z bliska. Była to nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja odpowiedzialności i troski o przyrodę. Serdecznie dziękujemy za wizytę i inspirujące spotkanie.Ewa Banasiak













